Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Test miliona mil

Data publikacji: Autor: (c)

W trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego w Genewie, Fritz Henderson, Prezes GM Europe, ogłosił oficjalne rozpoczęcie Testu Miliona Mil, w którym weźmie udział około 35 000 samochodów testowych w niemal 40 krajach europejskich.

 

Zainteresowani kierowcy będą mieli do trzech dni na przeprowadzenie jazd testowych i osobiste poznanie samochodów. Henderson wyjaśnił też ideę, jaka kryje się za Testem Miliona Mil: "My wiemy, jakie są nasze samochody. Naszą wiedzę potwierdzili także dziennikarze prasy motoryzacyjnej, a teraz wiedzą tą pragniemy podzielić się również z kierowcami w całej Europie".  


Nazwa i dokładne daty trzymiesięcznej kampanii różnią się w zależności od kraju. Opel z kampanią wystartował w lutym w Niemczech, wypuszczając obejmującą 10 tys. samochodów testowych flotę pilotażową w kampanii zatytułowanej "Niemcy testują Opla". Zarejestrowano ok. 60 tys. zgłoszeń na jazdy testowe, a 30 tys. jazd już się odbyło.
 
Trzymiesięczna kampania jazd testowych to początek nowych działań Opla w tym roku. Wkrótce do oferty Opla wejdzie Astra GTC, a latem pojawi się nowa wersja Zafiry (produkowana w Gliwicach). Jesienią Vectra i Signum otrzymają nowy design, a do tego dojdą jeszcze odmiany modeli Astra, Zafira i Vectra.

 

Alain Visser, Dyrektor ds. Marketingu Europejskiego w Adam Opel AG:

- Zaprezentujemy jakość, wszechstronność i dynamizm aktualnych modeli Opla i w ten sposób wzmocnimy zaufanie do naszej marki i produktów". Przyczyną rosnącej pewności jest fakt, że ciągłe inicjatywy w zakresie produktu i jego jakości - największe w historii firmy - dają widoczne rezultaty. Oprócz doskonałych opinii w magazynach motoryzacyjnych, inicjatywa, która swój początek miała w chwili wprowadzenia trzeciej generacji Vectry na początku 2002 roku, przynosi wymierne wyniki rynkowe. W ostatnich miesiącach coraz więcej kierowców decyduje się na zakup Opla, co widać w znacznym wzroście liczby nowych rejestracji.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości