Wszystko
o samochodach

Motosport / Sporty motocyklowe

Testy zespołu Bogdanka PTR Honda w Aragonii

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Testy zespołu Bogdanka PTR Honda w Aragonii Podczas dwudniowych testów w hiszpańskiej Aragonii, motocyklowa ekipa Bogdanka PTR Honda szykowała się do pierwszego wyścigu MŚ World Supersport, który odbędzie się 27 lutego w Australii.

James Ellison i Paweł Szkopek w pełni wykorzystali słoneczną pogodę i pomimo niskich temperatur wykonali mnóstwo pracy, opuszczając tor MotorLand Aragon w wyśmienitych nastrojach.

- To był udany test. Po tym, jak potwierdziliśmy, że ustawienia motocykla opracowane podczas testów w Portimao są krokiem w dobrym kierunku, skupiliśmy się na oponach. Zebrałem dużo danych i regularnie poprawiałem czasy, więc jestem zadowolony. Nasz motocykl pracuje bardzo dobrze na każdym torze, więc nie mogę się doczekać wyjazdu do Australii – powiedział James Ellison. - Opuszczam Aragonię bardzo zadowolony, ponieważ czuję się jeszcze bardziej komfortowo na swoim motocyklu i pracując z nową ekipą. Jechałem coraz szybciej i podobał mi się zarówno tor, jak i spędzony na nim czas, pomimo zimnej pogody – wtórował mu Paweł Szkopek.

Do duetu szykującego się do pierwszego wyścigu MŚ World Supersport, który odbędzie się 27. lutego w Australii, w Aragonii dołączył Marcin Walkowiak. Startujący w pucharze FIM Superstock 1000. 20-latek miał pierwszą okazję, aby przetestować tegoroczną, przygotowaną przez PTR wersję motocykla Honda CBR1000RR i wyraził duże zadowolenie po szybkim złapaniu dobrego tempa.

Testy zespołu Bogdanka PTR Honda w Aragonii
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Testy zespołu Bogdanka PTR Honda w Aragonii

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości