Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Warto wiedzieć

„Top Gear”. Chris Evans żegna się z programem

Data publikacji: Autor: (mm) / Cover Video/x-news

Fot. materiały prasowe Chris Evans to główny prowadzący motoryzacyjny program „Top Gear”. Następca Clarksona poinformował, że odchodzi ze składu ekipy motoryzacyjnego show.

„Top Gear" w nowym wydaniu powrócił na ekrany w maju tego roku. Zmiany były konieczne po tym jak zwolniony z niego został dyscyplinarnie Jeremy Clarkson, a wraz z nim postanowili odejść dwaj pozostali współprowadzący Richard Hammond i James May.

Chris Evans, Matt LeBlanc, Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan i Rory Reid. Tak przedstawia się skład nowej ekipy prowadzącej program. Wkrótce zabraknie w niej właśnie Evansa. „Top Gear" w nowej odsłonie nie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, a coraz więcej mówiło się m.in. o niedobrej atmosferze w zespole. Widzowie domagali się, by to Matt LeBlanc został głównym prowadzącym.

Redakcja poleca:

Odcinkowy pomiar prędkości. Skuteczniejszy jak fotoradary?
Seat Ateca. Debiut w segmencie SUV
Ile za samochody płaciliśmy 10 lat temu a ile kosztują dzisiaj?

"Odchodzę z Top Gear. Dałem z siebie wszystko, ale czasami to za mało. Ekipa jest więcej niż doskonała. Życzę im wszystkiego najlepszego" - takim wpisem na Twitterze Chris Evans pożegnał się z widzami programu. Poprowadził sześć odcinków. 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości