Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

„Top Gear”. Kto poprowadzi motoryzacyjne show?

Data publikacji: Autor: (mm)

Fot. John Stillwel Clarkson, Hammond i May jako prowadzący program „Top Gear” to juz przeszłość. Ich miejsce zajął Chris Evans. Z kim poprowadzi show?

Fot. John StillwelOprócz Chrisa Evansa wśród prowadzących pojawi się Chris Harris, który jest dziennikarzem motoryzacyjnym, a także Sabine Schmitz - kierowca wyścigowy. Uzupełnienie ekipy ma stanowić były kierowca Formuły 1 David Couithard, który prawdopodobnie będzie pełnił rolę nowego Stiga.

Zobacz także: Franciszek Smuda wróci do Wisły w nowej roli?

Chris Evans podkreślał wcześniej, że trwają pracę nad nową formuła programu, a odtworzenie tego co robili Clarkson, Hammond i May jest pozbawione sensu. Wiadomo, że start serii z nowym prowadzącym zaplanowano na 8 maja, a sezon będzie liczył 16 odcinków.

Przypomnijmy, że Jeremy Clarkson rozstał się z „Top Gear" po incydencie, do którego doszło na początku marca tego roku. Uderzył producenta za to, że nie zapewnił na planie posiłku. Władze BBC zdecydowały się odsunąć prezentera, a pozostali prowadzący nie przedłużyli wygasających umów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Hs16 (gość)

    Po co oni to robią? Kto to niby ma oglądać?

  • Marcin (gość)

    Bez znanej trójki prowadzących to będzie zwykła podróba !!! nic z tego nie będzie !!! BBC mogło zmienić nazwę i stworzyć nowe show, inne zasady, inna formuła , może by było ciekawie ,może by się udało zaciekawić widzów czymś nowym ,a tak to będzie tylko podróba starego dobrego Top Gear .

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości