Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Tor Poznań Track Day i BMW Klub Polska

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: tptd Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności szybkiej jazdy.

W niedzielę 29 kwietnia, na Tor Poznań Track Day, członkowie BMW Klub Polska, przywitali wiosnę. W upalny dzień kierowcy walczyli ze zmęczeniem swoim oraz swoich maszyn. Już od godziny 8:45 ćwiczyli z instruktorami przejazdy poszczególnymi odcinkami, by później, po 12:00, wykazać się w jazdach na czas po całej nitce Toru.

Uczestnicy spisali się jak zwykle świetnie. Na spotkaniu podsumowującym, instruktorzy chwalili swoich podopiecznych za postępy oraz bezpieczną jazdę.

Nie obyło się jednak bez strat w maszynach, i nie wszystkie auta doczekały do końca imprezy w pełnej sprawności. Mówią, że początki są zawsze najtrudniejsze, a jako że to rozpoczęcie sezonu na Torze, dla wielu uczestników, czasu na poprawki i modyfikacje ustawień samochodów, zawodnicy mają dużo.

Okazji do udziału w Tor Poznań Track Day jest w tym sezonie wiele, pozostało jeszcze 12 edycji.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości