Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Tornado - proszek do czyszczenia tapicerek od K2 Pro

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. K2 Na skuteczność specjalistycznych firm czyszczących materiałowe obicia składają się dwa elementy: doświadczenie oraz stosowane urządzenia czyszczące wraz z detergentami. Marka kosmetyków samochodowych K2 PRO przygotowała proszek do urządzeń dozująco-odsysających, który pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty pracy.
Fot. K2 Produkt o nazwie Tornado, znajdzie zastosowanie zarówno w warunkach wielkiego przemysłu, jak i w małych firmach sprzątających. Może być także używany przy niewymagającym profesjonalnego sprzętu czyszczeniu domowych lub biurowych dywanów, czy tapicerki samochodowej.

CZYTAJ TAKŻE

Mycie samochodu - poradnik

Konserwujemy motocykl


Ten niskopieniący proszek szczególnie polecany jest dla firm transportowych, właścicieli aut osobowych, ale także przedsiębiorstw prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementów tapicerowanych. Według producenta, Tornado czyści plamy tłuste i mocno zaschnięte. Nie pozostawia przy tym białych śladów i nalotów, nawet na czarnych tkaninach.

Tornado dostępne jest w wersji bezwonnej oraz zapachowej, dzięki której po czyszczeniu tapicerki lub dywanów pozostaje świeży zapach.

1 kg Produktu Tornado wystarcza do wyczyszczenia około 100 m2 tkaniny. Nadaje się również do czyszczenia podsufitki oraz elementów plastikowych.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości