Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Toruń. Na Łódź jedziemy przez Poznańską

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Toruń. Na Łódź jedziemy przez Poznańską Uwaga, kierowcy! Już jutro (17 września) rusza remont Podgórskiej. Na początek zostanie zamknięty odcinek tej trasy między wiaduktami. 

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Roboty zostaną podzielone na dwa etapy. Najpierw robotnicy z firmy Strabag wejdą na odcinek od pl. Armii Krajowej do wiaduktu przy Dy-bowskiej. Już od jutra zostanie on zamknięty dla samochodów. Podgórską jest w opłakanym stanie. Nawierzchnia łatana niemal po każdej zimie jest rozjeżdżona. Roi się tam od łat i kolein. - Jazda przypomina slalom - narzeka Marian Jagodziński ze Stawek, który cieszy się, że ulica przejdzie gruntowny remont. 

Ma to poprawić płynność ruchu. Wozy MZK będą kursować Kujawską i stawać przy dworcu Toruń Główny. Druga część robót obejmie odcinek od ul. Dybowskiej do Strzałowej.- Ruch w kierunku Łodzi zostanie skierowany ulicami: Poznańską, Drzymały i Andersa do Łódzkiej - mówi Andrzej Glonek, dyrektor MZD. - Na skrzyżowaniach pl. Armii Krajowej - Poznańska, Poznańska - Drzymały, Drzymały - Andersa, Łódzka - Dybowska wprowadzimy łamane pierwszeństwo.Robotnicy nie tylko wymienią nawierzchnię jezdni oraz chodników, powstaną też zatoki autobusowe. Remont potrwa do połowy grudnia. Całość pochłonie 3,97 mln zł. (WG)

Toruń. Na Łódź jedziemy przez Poznańską
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Toruń. Na Łódź jedziemy przez Poznańską

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w poniedziałek.

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości