Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Tour de Corsica - wyprawa Pajero Owners Club

Data publikacji: Autor: (red) źródło: Mototarget

Fot. Mitsubishi Klub entuzjastów terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club – organizuje kolejną emocjonującą wyprawę. Tym razem członkowie klubu udadzą się do ulubionego miejsca miłośników rajdów: śródziemnomorską wyspę Korsykę.
Fot. Mitsubishi Przejazd szutrowymi, górskimi odcinkami i krętymi drogami przez niezamieszkałe, malownicze zakątki wyspy to jedna z wielu zaplanowanych atrakcji.

CZYTAJ TAKŻE

Mitsubishi Pajero Mont Blanc - zobacz jak wygląda

Wakacyjna promocja serwisach Mitsubishi


Wyprawa o wdzięcznej nazwie Tour de Corsica odbędzie się między 3 a 17 września i jest kontynuacją cyklu turystycznych wypraw po Europie. Weźmie w niej udział około 8 załóg, które pojadą Mitsubishi Pajero, Pajero Sport i L200.

Trasa, która rozpocznie się w Cieszynie i poprowadzi przez Brno, Wiedeń, Graz, Padwę, Florencję i Livorno do Bastii a z powrotem przez Pizę, jezioro Garda, Insbruck i Salzburg, ma długość około trzech i pół tysiąca kilometrów. Stopień jej trudności został dostosowany do charakteru wyprawy oraz możliwości samochodów.

Między 6 a 13 września podróżnicy planują pobyt na korsykańskim kempingu oraz objazd wyspy mniej uczęszczanymi drogami i szlakami terenowymi, połączony ze zwiedzaniem Korsyki a także kąpielami morskimi i słonecznymi.

„Chcemy poznać wyspę i przygotować grunt pod kolejne wypady. To nasz ulubiony sposób spędzania czasu wolnego a najważniejszym celem jest przygoda, odpoczynek i dobra zabawa. " - mówi Eugeniusz Dominik Łukasiak - założyciel Pajero Owners Club.

Fot. Mitsubishi Fot. Mitsubishi Fot. Mitsubishi

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości