Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37941 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Toyota Auris Hybrid. 5 tysięcy aut sprzedanych w Polsce

Data publikacji: Autor: (mm/ip)

Auris Hybrid pojawił się w polskiej ofercie marki w 2010 roku. Szybko stał się najpopularniejszą wersją silnikową tego modelu. W tym roku aż 35,8% Aurisów sprzedanych w Polsce ma napęd hybrydowy / Fot. Toyota Toyota sprzedała w Polsce już 5000 hybrydowych Aurisów, a rekord padł w grudniu tego roku. Jaką niespodziankę przygotowano dla nabywcy jubileuszowego egzemplarza?

Auris Hybrid pojawił się w polskiej ofercie marki w 2010 roku. Szybko stał się najpopularniejszą wersją silnikową tego modelu. W tym roku aż 35,8% Aurisów sprzedanych w Polsce ma napęd hybrydowy / Fot. Toyota Aby uczcić zakup 5-tysięcznego Aurisa hybrydowego, Toyota Motor Poland wraz z Toyota Chodzeń przygotowały dla szczęśliwego nabywcy niespodziankę. Pod pretekstem wymiany opon letnich na zimowe, pan Adam został umówiony na darmową wizytę „Mobilnego Patrolu Technicznego Toyoty”. W jej trakcie przedstawiciele Toyota Motor Poland i Toyota Chodzeń wręczyli zaskoczonemu właścicielowi Aurisa okolicznościowy upominek oraz voucher na bezpłatne paliwo do wykorzystania w 2016 roku.

Zobacz także: Pomocnik Arsenalu miażdży konkurencję! Oto najlepsi asystenci

Auris Hybrid pojawił się w polskiej ofercie marki w 2010 roku. Szybko stał się najpopularniejszą wersją silnikową tego modelu. W tym roku aż 35,8% Aurisów sprzedanych w Polsce ma napęd hybrydowy. 29% aut tego modelu, które wyjechały z polskich salonów, napędzał silnik 1.6 VVT-i 132 KM, 17,8% miało silnik 1.4 D4D, a 11,4% silnik 1.33 VVT-i.

Większość klientów Toyoty decyduje się na samochody z wysokim standardem wyposażenia, zaś dopłata do napędu hybrydowego wynosi niewiele więcej niż do automatycznej skrzyni biegów, oferując nieporównanie większą wartość dodaną.

Auris Hybrid pojawił się w polskiej ofercie marki w 2010 roku. Szybko stał się najpopularniejszą wersją silnikową tego modelu. W tym roku aż 35,8% Aurisów sprzedanych w Polsce ma napęd hybrydowy / Fot. Toyota

Auris Hybrid pojawił się w polskiej ofercie marki w 2010 roku. Szybko stał się najpopularniejszą wersją silnikową tego modelu. W tym roku aż 35,8% Aurisów sprzedanych w Polsce ma napęd hybrydowy / Fot. Toyota

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Wojtek (gość)

    Gratulacje i dla Pana, i dla Toyoty. W drodze do pracy coraz częściej zdarza mi się mijać Aurisy w hybrydzie. Jeśli hybrydy dalej będą sprzedawać się tak dobrze to można zakładać, że za 10-15-20 lat wyprą one diesle i benzyny.

  • adam (gość)

    o proszę to już 5000 aurisów jeździ po polskich drogach, w tym jeden mój. jazda tym samochodem po mieście to czysta przyjemność. można powiedzieć nawet że jeździ na kropelce benzyny. idealne auto dla ludzi ceniących komfort i spokojne pokonywanie kilometrów.

  • Matin3k (gość)

    Moim marzeniem jest właśnie Fiat i Toyota. Gratulacje!. :)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Toyota Auris zdjęcia

Toyota Auris dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Toyota Auris Cena

Części dla marki Toyota

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

578 zł