Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38367 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Toyota Avensis ulubionym samochodem Niemców

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Toyota Toyota uzyskała rewelacyjne wyniki w badaniu satysfakcji z posiadanego samochodu przeprowadzonego w Niemczech przez instytut JD Power. W niemieckiej edycji Vehicle Ownership Satisfaction Study JD Power 2014 Toyota zajęła drugie miejsce w zestawieniu, ustępując jedynie marce Porsche. Toyota Avensis okazała się ulubionym samochodem Niemców i zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich badanych modeli.

W swoich klasach bardzo wysokim zaufaniem Niemców cieszą się także miejskie Aygo (2. miejsce w klasie), Yaris (2. miejsce w Fot: Toyotaklasie), oraz kompaktowy Auris (3. miejsce w klasie).

Z badania wynika, że nabywcy nowych samochodów w Niemczech najbardziej cenią sobie jakość i niezawodność (56%), atrakcyjność zakupu (48%) oraz bezpieczeństwo (46%), czyli kategorie, w których Toyota od lat wyróżnia się na wszystkich światowych rynkach.

Badanie bazuje na ankietach wypełnionych przez 18 288 właścicieli nowych samochodów, które zostały zarejestrowane w Niemczech w okresie styczeń 2011 – grudzień 2012. Badanie zostało przeprowadzone w okresie grudzień 2013 – luty 2014.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Leszek (gość)

    Przestrzegam przed oszukańczymi praktykami serwisu ASO TOYOTY W&J Wiśniewski w Mościskach k/Warszawy. Takie traktowanie klientów to prawdziwa porażka firmy działającej pod marką TOYOTA. Żenujące jest zwłaszcza to, że świetnie zorientowana w tychże praktykach jest TOYOTA MOTOR POLAND. Tolerują oszustwa na klientach. Radzę pilnować dobrze swoich samochodów w trakcie przeglądów, faktur, podpisów na zleceniach. A koniecznie trzeba sprawdzać w Toyota Motor Poland, jakie naprawy i wymiany części figurują na koncie waszego samochodu. Macie do tego prawo jako właściciele. A możecie się ostro zdziwić... PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • joanna (gość)

    avensis super auto. z tego co widzialam to jest takzę wersja hybrydowa:)

  • Komentarz usunięty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Toyota Avensis zdjęcia

Toyota Avensis dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Toyota Avensis Cena

Części dla marki Toyota

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

578 zł