Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39039 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Toyota Aygo. Nowe pakiety stylizacyjne

Data publikacji: Autor: (ip)

Projektanci Toyoty stworzyli dla modelu AYGO cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów – czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazistą kompozycję z ciemnoszarym lakierem SmokeyIce i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant / Fot. Toyota Projektanci Toyoty stworzyli dla modelu AYGO cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów – czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazistą kompozycję z ciemnoszarym lakierem SmokeyIce i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant.

Projektanci Toyoty stworzyli dla modelu AYGO cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów – czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazistą kompozycję z ciemnoszarym lakierem SmokeyIce i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant / Fot. Toyota Każdy z pakietów nadaje AYGO inny charakter, korespondujący z różnymi typami osobowości. Tak przynajmniej wynika kampanii medialnej „Czas na zabawę”. W ramach akcji Toyota opublikowała na swojej stronie żartobliwy quiz. Wystarczy kilka minut na jego rozwiązanie, żeby dowiedzieć się, które AYGO pasuje do nas najlepiej, po czym obejrzeć wizualizacje.

Redakcja poleca:

- Testujemy nowego Fiata Tipo (VIDEO)
- Nowe auto z "klimą" za 42 600 zł
- Przyjazny kierowcy system multimedialny

Obecna, druga generacja Toyoty AYGO wywołała w segmencie A sporo zamieszania. Wcześniej samochody tej klasy przyciągały klientów przede wszystkim ceną, lecz nie budziły entuzjazmu ani wyglądem, ani jakością wykonania. Toyota AYGO narzuciła pod tym względem nowe standardy. Zgrabna sylwetka, ciekawe przetłoczenia, odważna stylistyka inspirowana japońską mangą i dominujący na przedzie znak X powodują, że tego samochodu nie da się pomylić z żadnym innym. We wnętrzu znajdujemy atrakcyjny design, dobrej jakości materiały i standard wyposażenia właściwy dla wyższych segmentów.

W standardzie znalazły się m.in. światła LED, automatyczna klimatyzacja, system multimedialny z ekranem dotykowym, kamera cofania, nawigacja czy systemy bezpieczeństwa czynnego.

Projektanci Toyoty stworzyli dla modelu AYGO cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów – czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazistą kompozycję z ciemnoszarym lakierem SmokeyIce i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant / Fot. Toyota

Projektanci Toyoty stworzyli dla modelu AYGO cztery nowe stylizacje, dostępne w formie pakietów – czerwone i lśniąco czarne wykończenia w pakiecie x-clusiv, wyrazistą kompozycję z ciemnoszarym lakierem SmokeyIce i czerwonymi akcentami w pakiecie x-treme, granatowo-białą wersję x-pressive i agresywną, pomarańczowo-czarną stylizację x-travagant / Fot. Toyota

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Czarny (gość)

    Fajny pomysł z tymi pakietami. Mnie osobiście najbardziej przypada do gustu x-treme. Autko jak to segment A nie za duże, ale za to bardzo zwinne. W mieście jak znalazł.

  • Stanisław (gość)

    Córa takim jeździ, ja bym się nie zdecydował, ale ona twierdzi że to wygodne dla niej auto. Mnie cieszy że w utrzymaniu nie jest drogie bo zaraz by było "tato daj..."

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Toyota Aygo zdjęcia

Toyota Aygo dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Toyota Yaris dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Toyota Aygo opinie

Oceń swoje auto

Toyota Aygo Cena