Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38369 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Toyota Land Cruiser V8 opuszcza Europę

Data publikacji: Autor: (kr)

Toyota Land Cruiser V8 / Fot. Toyota Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem Toyoty Land Cruiser V8, to powinien jak najszybciej podjąć decyzję. Samochód zniknie niebawem z oferty producenta w Europie.

Toyota Land Cruiser V8 / Fot. ToyotaPowodem decyzji o wycofaniu auta z krajów Unii Europejskiej są coraz ostrzejsze normy emisji spalin. Do tej pory pojazd ten miał tam 15-procentowy udział w rynku aut 4x4 premium. Land Cruiser V8 będzie nadal dostępne m.in. w Rosji, na Ukrainie i w krajach kaukaskich.

W Polsce samochód będzie dostępny do jesieni tego roku, ale klienci muszą pospieszyć się ze składaniem zamówień do wiosny. W ofercie pozostanie model Land Cruiser 150.

Auto nie może odejść bez specjalnego pożegnania. W tym celu Toyota Motor Poland stworzyła wersję specjalną, o nazwie Land Cruiser V8 Limited. Bazuje ona na najbogatszym pakiecie wyposażenia Prestige + Invincible, który otrzymał dodatkowo 4-strefową klimatyzację, podgrzewaną tylną kanapę, system telematyczny MetaTrak z aplikacją mobilną oraz specjalne oznaczenia.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Komentarze

  • Mikro (gość)

    Znajomy ma toyota Cruiser V8 LIMITED i muszę przyznać. Toyota zrobiła świetny kawał roboty podgrzewane tylne kanapy, ekrany w zagłówkach, to tylko niektóre udogodnienia które przygotowała japońska marka

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Toyota Land Cruiser dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Toyota Land Cruiser Cena

Części dla marki Toyota

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

578 zł