Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Toyota się szkoli

Data publikacji: Autor: (c)

Fot. Toyota: Fabryka Toyoty w Turcji. Przez naukę i szkolenie można osiągnąć doskonałość. Toyota ogłosiła zamiar zbudowania nowego ośrodka szkoleniowego w Wielkej Brytanii.

Przez naukę i szkolenie można osiągnąć doskonałość. Toyota ogłosiła zamiar zbudowania nowego ośrodka szkoleniowego w Wielkej Brytanii.  

 

Fot. Toyota: Fabryka Toyoty w Turcji. Celem tego przedsięwzięcia jest wyszkolenie pracowników w zakresie produkcji oraz obsługi maszyn produkcyjnych w zakładach Toyoty. Centrum szkoleniowe rozpocznie swoją działalność w styczniu 2006. Cała inwestycja zaplanowana jest na 16,3 miliona euro. Ośrodek będzie zatrudniać 15 szkoleniowców, odpowiedzialnych za szkolenia ponad 1000 pracowników Toyoty rocznie.

 

Centrum zapewniać będzie szeroką gamę szkoleń - wykorzystując przy tym specjalnie stworzone stanowiska do nauki, symulacje warunków panujących w halach produkcyjnych oraz najnowsze technologie w zakresie obsługi maszyn. W 2005 roku Europejskie zakłady Toyoty będą składać się z ośmiu fabryk rozmieszczonych w sześciu krajach (Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Turcji, Portugalii oraz Czechach).

 

Rok 2004 był ósmym rokiem z rzędu, w którym Toyota uzyskała rekordowe wyniki sprzedaży aut w Europie. Łącznie sprzedano 915,966 aut. 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości