Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Transpolonia Road Race 2011

Data publikacji: Autor: (pp)

fot. archiuwm W tym roku odbędzie się pierwsza edycja zupełnie nowej imprezy motoryzacyjnej. Transpolonia Road Race, bo taką będzie nosić nazwę, będzie polegała na połączeniu rywalizacji na zamkniętych dla ruchu próbach sportowych z podróżą przez nasz kraj.
fot. archiuwm Impreza jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy którzy są żądni rywalizacji oraz wypoczynku w luksusowych warunkach. Próby sportowe zostały rozmieszczone na torach wyścigowych oraz innych lokalizacjach, jak np. nieczynne lotniska. Dokładna trasa zawodów udostępniona będzie tylko dla uczestników. Organizatorzy zapewniają, że konkurencje czekające na uczestników zostały zaprojektowane z myślą o zrównaniu szans wszystkich uczestników. Na odważnych czekać będą zarówno trudne sekcje techniczne, jaki i szybkie partie wymagające odwagi.

CZYTAJ TAKŻE

Koenigsegg Agera R - kolejny supersamochód ze Skandynawii

Lamborghini Aventador - następca Murcielago


Transpolonia odbędzie się w dniach 14-17 lipca, a wystartuje w Poznaniu. Uczestnicy pokonają dystans ponad 1000 kilometrów, z czego około 100 stanowić będą zamknięte sekcje przeznaczone do sportowej rywalizacji.

Koszty uczestnictwa w tej imprezie organizator podaje osobom faktycznie zainteresowanych startem.

Źródło: autoinfo.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości