Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Trasa S8. Rozpędzonym autem nie zmieścił się w bramki

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / GITD

Fot. GITD Kierujący osobówką z dużą prędkością uderzył w metalowe bariery ochronne bramek na S8, które służyć mają w przyszłości jako punkt poboru opłat. Świadkami groźnie wyglądającej kolizji byli inspektorzy z oddziału terenowego z Sieradza.

Fot. GITD Inspektorzy z oddziału terenowego w Sieradzu, pełniący służbę na S8, byli świadkami gdy kierujący Peugeotem podczas przejazdu przez bramki (mające służyć w przyszłości jako punkt poboru opłat) z dużą prędkością uderzył w metalowe bariery ochronne.

Siła uderzenia była tak duża, że bariery zostały wyrwane z fundamentów i odrzucone na kilkanaście metrów. Pojazd uległ poważnemu uszkodzeniu, doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych, a zamontowane w pojeździe poduszki powietrzne wystrzeliły. Inspektorzy natychmiast przerwali prowadzone kontrole i udzielili pomocy poszkodowanym.

Redakcja poleca: Kosztowna pułapka w którą wpada wielu kierujących

Nikt z podróżujących osobówką nie doznał poważnych obrażeń. O zdarzeniu poinformowano służby ratunkowe. Inspektorzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem drogowym.

Zobacz także: Nie pamiętasz o tej zasadzie? Możesz zapłacić 500 zł

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości