Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Triumph Street Triple: nowy naked już wkrótce

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Triumph Street Triple: nowy naked już wkrótce Triumph zaprezentował przyszłoroczną wersję modelu Street Triple, której wygląd jest zbliżony do większego Speed Triple'a.

Podobnie jak w przypadku Speed Triple, mniejszy Street Triple 2012 o pojemności 675 cm3 otrzymał zupełnie nowe reflektory. Triumph prawdopodobnie nie będzie już produkował okrągłych reflektorów do tych modeli, co było pewnym znakiem rozpoznawczym.

Motocykl został również wyposażony w nową kierownicę. Jest ona szersza od poprzedniej o dwa centymetry i wykonano ją z aluminium. Zaciski także zostały wykonane z aluminium, natomiast wydechy oraz pokrywa silnika pokryto chromem.

Zegary nowego Street Triple są takie same jak w większym modelu Speed Triple. Kolorystyka motocykla została nieco poszerzona. Podstawowa wersja Street Triple oprócz białego i czarnego koloru może zaprezentować się jeszcze w barwie fioletowej.

Wersja Street Triple R będzie malowana na czerwono, biało oraz czarno z dodatkiem złotych obręczy. Obie wersje jednośladów podobno nie będę się zbytnio różniły danymi technicznymi. Motocykl ma trafić do sprzedaży już w kwietniu tego roku.

Cena podstawowego modelu wyniesie 6 649 funtów brytyjskich, natomiast za wersję R przyjdzie zapłacić 7 349 funtów brytyjskich.

Triumph Street Triple: nowy naked już wkrótce
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Triumph Street Triple: nowy naked już wkrótce

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości