Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Trwają Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku

Data publikacji: Autor: Piotr Walczak

Trwają Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku Tylko do godziny 17. potrwa dziś największy salon samochodowy na Podlasiu. Impreza organizowana przez "Kurier Poranny" przyciąga na plac przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku setki fanów motoryzacji.

Nie ma chyba wątpliwości, że furorę wśród odwiedzających robią auta sportowe. Podczas ósmej edycji Porannego Targów Motoryzacyjnych dealerzy prezentują choćby Peugeota RCZ, Renault Clio Gordini RS czy Megane RS Sport. Zainteresowanie wzbudza też Skoda Fabia RS z 2-litrowym, 200-konnym silnikiem benzynowy. Znalazły się również takie perełki, jak Fiat Freemont czy Chevrolet Aveo nowej generacj.

Wśród motocykli zwiedzający mogą zobaczyć np. maszyny marek BMW, Kawasaki, Suzuki oraz jednoślady używane. 

Jeden z wystawców oferuje każdemu zmotoryzowanemu przeprowadzenie darmowej diagnostyki komputerowej. Swoje usługi przedstawiają też firma leasingowa oraz zajmująca się m.in. szybkimi naprawami karoserii i zaawansowaną kosmetyką aut. Jeden z banków zaś zachęca do skorzystania z niskooprocentowanego kredytu na zakup samochodu. Na miejscu jest też białostocki producent nowoczesnych sterowników do instalacji gazowych, a także wypożyczalnia samochodów.

Jak powiedział regioMoto jeden z dealerów: - Mimo nienajlepszej pogody jestem zadowolony z liczby mieszkańców Białegostoku, którzy przychodzą do naszego stoiska, pytają o rabaty, promocje albo ofertę dla firm. Już dzisiaj mogę zapewnić, że za rok też weźmiemy udział w targach "Kuriera Porannego". To świetna impreza - w jednym miejscu klient może porównać samochody znajdujące się w ofercie większości lokalnych dealerów bez potrzeby poświęcania kilku dni na wizyty w salonach.

Zakończenie targów uświetni wybór najładniejszego auta. Wyboru dokonują czytelnicy "Porannego". Wystarczy wyciąć i wypełnić kupon znajdujący się w specjalnym dodatku targowym, a następnie wrzucić do urny ustawionej przy czerwonym namiocie "Kuriera Porannego". Tam też otrzymać można wspomniany dodatek targowy.

Piotr Walczak

Trwają Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Trwają Porannego Targi Motoryzacyjne w Białymstoku

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości