Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Tylko dla Chińczyków

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Audi Specjalnie na rynek chiński Audi przygotowało przedłużoną wersję modelu A6.

Rynek chiński staje się dla producentów aut coraz ważniejszy. Specjalnie dla mieszkańców Państwa Środka Audi przygotowało przedłużoną wersję modelu A6.

 Fot. Audi

Audi A6L produkowane będzie w zakładach Changchun. Samochód jest o 10 cm dłuższy od „zwykłego” sedana, dzięki czemu pasażerowie siedzący z tyłu mają więcej miejsca. Zmieniono także zawieszenie dostosowując je do chińskich warunków drogowych. Auto oferowane będzie z napędem na przednią oś lub na wszystkie koła. Gama silników obejmuje benzynowe jednostki napędowe 2,0 l/170 KM; 2,4 l/170 KM; 3,0 l/218 KM oraz 4,2 l/335 KM.

 

Premiera Audi A6L odbędzie się podczas wystawy motoryzacyjnej w Szanghaju rozpoczynającej się 21 kwietnia.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Komentarze

  • QBA (gość)

    Takie przedłużona A6 jest dobrą propozycją, ale dlatych którzy wolą być wożeni niż sami siedzieć za kierownicą. no cóż. co kto woli. dlaczego tylko Chińczykom oferuję się tego typu wersję nadwoziową? w czym my Europejczycy, a ztego co się orientuję Audi jest nimieckim - europejskim autem, jesteśmy gorsi? przecież statystycznie to właśnie my jesteśmy wyżsi i potrzbujemy więcej miejsca na nogi :-) Pozdrawiam!

  • sitek (gość)

    Faktycznie , biorąc pod uwagę ich wzrost nie rozumiem decyzji fabryki Audi ?! na jaką cholerę Long w Chinach ??chyba ze to ma być dostawczy na stadion XX- lecia?! lub autobus, przecież do samego bagażnika ich wejdzie ze 30 osób !

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości