Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Upodobania pań

Data publikacji: Autor: (ms)

 Powszechny jest pogląd, że kobiety swoje gusta samochodowe łączą zwykle z małymi samochodami miejskimi i w warunkach polskich nie popełniamy pewnie błędu.

Naszym paniom podoba się Peugeot 206, Renault Clio, Ford Ka, jeśli zaś są szczególnie wymagające i zasobne, to chciałyby jeździć Meganem Coupe, ewentualnie Oplem Tigrą.
W Europie Zachodniej, nawet zupełnie blisko bo w Niemczech, kobiece gusta są bardziej zróżnicowane. Prawdziwe damy nie stronią od luksusowych limuzyn, albo prawdziwych samochodów sportowych i terenowych. Psychologowie uważają, że duże samochody zrównują kobiety z mężczyznami, dowartościowują je i leczą z kompleksów.
W Niemczech na przykład ustalono, że co dziesiąty samochód sportowy kupowany jest przez kobietę, jako jej samochód osobisty. Tamże co piąte auto terenowe kupowane jest przez panie i jest to wyraz mody, bo przecież nie potrzeby, tym bardziej, że mówimy o mieszkankach dużych miast. Nasze panie gustują raczej w małych samochodach francuskich, chociaż coraz częściej widać je też w terenówkach i autach sportowych.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości