Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Utrudnienia i remonty na podkarpackich drogach (11.08)

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Utrudnienia i remonty na podkarpackich drogach (11.08) W związku z remontami w najbliższych dniach kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu na następujących odcinkach dróg krajowych w regionie.

Droga krajowa nr 4

Świlcza
Roboty związane z budową węzła autostradowego A4, S19. Utrudnienia wynikają z wyjazdu maszyn z placu budowy na krajową „czwórkę”. Chwilami jezdnia może być zanieczyszczona błotem. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wyprzedzania.

Mirocin-Wierzbna
Wzmożony ruch pojazdów wyjeżdżających z placu budowy, przez co obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Tywania-Jarosław
Budowa węzła obwodnicy Jarosławia. Ruch odbywa się objazdem. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Należy liczyć się ze wzmożonym ruchem pojazdów wyjeżdżających z budo wy.

Munina-Tuczempy
W związku z budową obwodnicy Jarosławia obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowcy muszą uważać na wzmożony ruch pojazdów wyjeżdżających z budowy.

Droga krajowa nr 9

Chmielów
Trwa przebudowa skrzyżowania. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Kolbuszowa
W związku z budową ronda obowiązuje jednostronne zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Rudna Mała
Budowa węzła autostrady Rzeszów Centralny. Wyjazd maszyn na drogę. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Domaradz – Jasienia Rosielna
Ze względu na remont drogi jezdnia zważona o 3,5 metra. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Ruch odbywa się wahadłowo i obowiązuje tymczasowa sygnalizacja świetlna.

Droga krajowa nr 28

Skołoszyn (przysiółek Lisówek)
Roboty przy zabezpieczeniu osuwiska. Ruch wahadłowy, kierowany tymczasową sygnalizacją świetlną, obowiązuję ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Trzcinica – Jasło
Odbudowa drogi zniszczonej w czasie powodzi. Ograniczenie skrajni poziomej i wprowadzenie ruchu wahadłowego. Ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Droga krajowa nr 73

Kamienica Dolna
W miejscu zniszczonego przez wody powodziowe mostu nad potokiem Kamienica w miejscowości Kamienica Dolna został wybudowany most tymczasowy. Ruch na nim odbywa się wahadłowo przy użyciu sygnalizacji świetlnej. Obiekt przenosił będzie obciążenia normatywne, dopuszczone do ruchu kołowego po drogach publicznych. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Kołaczyce
W miejscu zniszczonego przez wody powodziowe obiektu mostowego: przez potok Liczkówka wybudowany został most tymczasowy, po którym ruch kołowy odbywa się wahadłowo przy użyciu sygnalizacji świetlnej. Obiekt przenosił będzie obciążenia normatywne, dopuszczone do ruchu kołowego po drogach publicznych. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Droga krajowa nr 77

Trześń - Gorzyce
Z uwagi na roboty drogowe wykonywane pod ruchem z zajęciem połowy jezdni, ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany ręcznie przy podziale na 480 metrowe odcinki. W Trześni prowadzone są też roboty mostowe na rzece Trześniówce, przez co ruch odbywa się jednym pasem jezdni, sterowany jest sygnalizacją świetlną, a w okresie dużego natężenia ruchu ręcznie.

Jarosław
Budowa wiaduktu stwarzająca utrudnienia wynikające z wjazdu maszyn na placu budowy, obowiązuje ograniczenie prędkości do 50km/h.

Skołoszów - Zadąbrowie
Trwa budowa węzła w ciągu autostrady A4 przez co występuje wzmożony ruch pojazdów wyjeżdżających z budowy. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h

Droga krajowa nr 84

Uherce Mineralne – Olszanica
W związku z przebudową wiaduktu w miejscowości Olszanica obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h

Woj., GDDKiA

Utrudnienia i remonty na podkarpackich drogach (11.08)
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Utrudnienia i remonty na podkarpackich drogach (11.08)

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości