Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy! Inaczej będziemy jeździć po Niebuszewie w Szczecinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy! Inaczej będziemy jeździć po Niebuszewie w Szczecinie Od poniedziałku 18 lipca br. inaczej będziemy jeździć po szczecińskim Niebuszewie.

Skrzyżowanie al. Wyzwolenia z ul. Słowackiego i ul. Krasińskiego (bez możliwości przejazdu przez ul. Krasińskiego) zostanie udostepnione dla kierowców. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych skrzyżowanie może zostać otwarte jeszcze w weekend.

 

Natomiast w poniedziałek rano na około dwa miesiące, dla ruchu zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Krasińskiego z ul. Niemcewicza i ul. Niemierzyńską.

 

Do końca wakacji zostanie wymieniona infrastruktura podziemna na obu skrzyżowaniach oraz położona nawierzchnię. W tym czasie skończyć się ma także trwający obecnie remont ul. Krasińskiego (odcinek od al. Wyzwolenia do ul. Niemierzyńskiej). Dzięki tym pracom we wrześniu nie będzie już objazdów ul. Krasińskiego i ruch pojazdów będzie mógł wrócić na stałe trasy.

 

Na najbliższe dwa miesiące zostaną jednak wytyczone objazdy dla wszystkich użytkowników ruchu drogowego (w tym autobusów komunikacji miejskiej). Ruch zostanie skierowany na ul. Orzeszkowej i Kołłątaja.

 

Prace wykonywane są w ramach modernizacji ul. Niemierzyńskiej i Arkońskiej. Zadanie to współfinansowane jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego.

Uwaga kierowcy! Inaczej będziemy jeździć po Niebuszewie w Szczecinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy! Inaczej będziemy jeździć po Niebuszewie w Szczecinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości