Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy, korki na trasach nad morze

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy, korki na trasach nad morze Największe korki występują aktualnie na drodze nr 107 Parłówko - Dziwnów. Policjanci apelują o wybieranie tras alternatywnych.

Wyjeżdżającym ze Szczecina radzimy pierwszym zjazdem z "trójki" kierować się na Stepnicę, Recław i Wolin.

W Wolinie polecamy trasę turystyczną na Unin i dalej do Międzywodzia. Tu napotkamy rozjazd w kierunku Wisełki, Międzyzdrojów i Świnoujścia oraz w stronę Dziwnowa i Dziwnówka. Na rondzie w Dziwnówku możemy kierować się na Łukęcin, Pobierowo, Pogorzelicę albo w kierunku Kamienia. Uprzedzamy, że w tym miejscu są prowadzone roboty na drogach.

Wracającym znad morza polecamy kierunek odwrotny, czyli z Międzywodzia na Unin, Wolin i dalej trasą alternatywną na Stepnicę i później do włączamy się do "trójki" na obwodnicy Goleniowa.

Radzimy też zjeżdżać w Zdrojach, albo nawet w Kołbaskowie i z tej strony wjeżdżając do Szczecina, omijając Trasę Zamkową, w powodu organizowanej tam imprezy mogą robić się korki.

Jak dodają policjanci, spore utrudnienia są również na drodze nr 107 Parłówek - Dziwnów. Na drodze tej znajdują się dwa odcinki z  sygnalizacją świetlną i ruchem wahadłowym.

Na miejscu ruchem kierują policjanci. Proponowane objazdy: Z DK3 kierować się na Nowogard, Świerzno i  dalej nad morze lub DK3 do Wolina i dalej do Międzywodzia. 

Policjanci apelują również o to, żeby kierowcy nie jeździli na czerwonym świetle w miejscach, gdzie wprowadzono ruch wahadłowy i sygnalizację. A - jak dodają - zdarza się to notorycznie. W efekcie zamiast kierować ruchem w innych miejscach, gdzie tworzą się korki muszą pilnować kierowców właśnie tam.

pit

Uwaga kierowcy, korki na trasach nad morze
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy, korki na trasach nad morze

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości