Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany na Struga

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany na Struga Jezdnia wspomagająca ulicę Struga, na wysokości sklepu Kaufland od dzisiaj będzie rozkopana. Roboty potrwają do końca tygodnia.

– W związku z planowaną przebudową sieci cieplnej i kanalizacji deszczowej od 22 do 24 sierpnia zostanie wyłączony z ruchu prawoskręt z ul. Wiosennej – informuje Dariusz Wołoszczuk ze szczecińskiego magistratu. – Tym samym niemożliwy będzie skręt z ul. Wiosennej w prawo, w jezdnię wspomagającą. Prace kanalizacyjne potrwają do 26 sierpnia. Dwa dni wcześniej będzie ponownie możliwość skrętu z ul. Wiosennej we wspomagającą.

Ze względu na wykonywanie sieci kanalizacji deszczowej niemożliwy będzie także skręt z ulicy Jasnej w ulicę wspomagającą północną w kierunku centrum.

Przystanek autobusu linii 65 w kierunku Basenu Górniczego zostanie tymczasowo przeniesiony. Znajdzie się przy północnej jezdni głównej ulicy A. Struga.

Wykonawcy z firmy Eurovia przekonują, że będą starali się zminimalizować utrudnienia w ruchu. Jednocześnie informują, że póki co nie ma żadnych opóźnień w harmonogramie przebudowy.

– Najintensywniejsze prace trwają przy ulicy Pomorskiej, gdzie wykonujemy wiadukt. Przy ulicy Jasnej natomiast robimy niezbędne przejazdy i łączniki. Szykujemy się też do nowej organizacji ruchu, która zostanie wprowadzona na początku września. Została już przedstawiona wszystkim niezbędnym służbom, w tym policji i przedstawicielom zarządu dróg. Czekamy na ich opinie – mówi Dariusz Zawadzki.

We wrześniu zamknięte zostaną dla ruchu obie jezdnie ulicy Struga, od ul. Wiosennej do Jasnej. Będziemy jeździli jezdniami wspomagającymi: przy Kauflandzie będzie wjazdowa do miasta, przy Sanktuarium wyjazdowa.

Utrudnienia takie potrwają rok. W sierpniu 2012 roku, po wakacjach zostaną udostępnione dla ruchu.

- Wtedy już korki powinny zmaleć – podsumowuje Zawadzki.

Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany na Struga
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy. Od dziś kolejne zmiany na Struga

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości