Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy! Remont mostu na drodze krajowej w Dębnie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy! Remont mostu na drodze krajowej w Dębnie Rusza przebudowa mostu na rzece Kosie na ul. Mickiewicza w Dębnie, w ciągu drogi krajowej nr 23.  Nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Przebudowa  mostu ma potrwać do końca grudnia.  W  związku z tym zostanie zamknięta droga krajowej na odcinku długości około 15 m.

- Projektuje się dwie drogi objazdowe - informuje Andrzej Kornaś, kierownik  wydziału gospodarki przestrzennej i komunalnej  dębnowskiego magistratu. - Jedna ulicami miasta, przeznaczona ma być dla ruchu lokalnego i częściowo tranzytowego dla pojazdów o masie do 10 ton. Drugi objazd po drogach krajowych na odcinku Sarbinowo – Myślibórz będzie przeznaczony dla ruchu tranzytowego dla pojazdów o masie całkowitej powyżej 10 ton z ominięciem  Dębna.

Piesi będą chodzić przez kładkę na rzece Kosie i most na jeziorze Lipowo.

Oznakowanie o ominięciu Dębna dla samochodów powyżej 10 ton znajdować się będzie w miejscowościach Sarbinowo, Mieszkowice, Chojna i Myślibórz.

- Na czas obowiązywania tej organizacji ruchu planuje się podporządkować ul. Mickiewicza w stosunku do ul. Daszyńskiego i ul. Chojeńską w stosunku do ul. Grunwaldzkiej - mówi Andrzej Kornaś.

Uwaga kierowcy! Remont mostu na drodze krajowej w Dębnie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy! Remont mostu na drodze krajowej w Dębnie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości