Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy! W sobotę w Szczecinku objazdy w czasie blokady Terry

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy! W sobotę w Szczecinku objazdy w czasie blokady Terry Szczecinecka drogówka przewidując komunikacyjny armagedon, jaki może wywołać sobotnia blokada obwodnicy uruchamia objazdy przez centrum miasta. Powinny one choć trochę rozładować korki na głównej trasie nad Bałtyk.

Blokada działaczy i sympatyków Terry stanie na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wiśniowej. Protestujący będą kilka minut chodzić po pasach, a następnie kilka minut przepuszczać pojazdy. I tak przez dwie godziny od 13 do 15 w czasie weekendowego szczytu wyjazdów nad morze. Skutek będzie łatwy do przewidzenia – wielkie korki.

Jest jednak szansa, że będą one mniejsze. Policja pojazdy osobowe będzie kierować objazdem przez środek Szczecinka. Jadący od strony Poznania skręcą w ulicę 28 Lutego i następnie Wyszyńskiego dojadą do ulicy Armii Krajowej i tędy do ronda koło Kauflandu gdzie wrócą na obwodnicę.

Z kolei kierowcy jacy od strony Koszalina będą jechali w odwrotną stronę – ulicą Armii Krajowej, Wyszyńskiego i 28 Lutego z powrotem przez obwodnicę koło dworca kolejowego. Na pewno rozładuje to korki na obwodnicy, ale sparaliżuje ruch w śródmieściu Szczecinka.

Z objazdu skorzystają tylko auta osobowe, kierowcy tirów będą musieli postać w kolejce.

Rajmund Wełnic
Fot. Rajmund Wełnic

Uwaga kierowcy! W sobotę w Szczecinku objazdy w czasie blokady Terry
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy! W sobotę w Szczecinku objazdy w czasie blokady Terry

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości