Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy! Zamknięcie ul. Rostockiej w Szczecinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy! Zamknięcie ul. Rostockiej w Szczecinie  Rozpoczyna się kolejny etap prac na modernizowanej ul. Warcisława, która będzie elementem budowanej Trasy Północnej 

W  poniedziałek 4 lipca rozpocznie się budowa skrzyżowania ul. Rostockiej z ul. Warcisława i ul. Wkrzańską. Podczas prac budowany fragment ul. Warcisława oraz ul. Wkrzańskiej połączone zostaną z ul. Rostocką. Powstanie skrzyżowanie, na którym ruch sterowany będzie sygnalizacją świetlną.  

W związku z pracami przez ok. trzy miesiące ul. Rostocka (w rejonie budowanego skrzyżowania) będzie zamknięta dla ruchu. Przez remontowaną ulicę będą mogły przejeżdżać jedynie autobusy komunikacji miejskiej oraz pojazdy uprzywilejowane.

 

Dla jadących od strony Warszewa w kierunku ul. Bandurskiego wytyczony został objazd ul. Duńską, Krasińskiego, Przyjaciół Żołnierza i Przyjaciół Ronda.

 

Przebudowa ul. Warcisława rozpoczęła się latem ubiegłego roku. Będzie elementem przyszłej Trasy Północnej, która połączy Niebuszewo z północnymi dzielnicami Szczecina. Obecnie trwa pierwszy etap prac – budowa na odcinku od ul. Przyjaciół Żołnierza (obwodnica śródmiejska) do skrzyżowania ul. Wkrzańskiej z Bocianią.

W ramach inwestycji powstaje nowoczesna droga (po dwa pasy ruchu w obu kierunkach), ścieżki rowerowe, chodniki. Pomiędzy pasami ruchu zabezpieczony będzie pas pod przyszłe torowisko tramwajowe.

Przebudowana ulica Warcisława zostanie oddana do użytku jesienią tego roku.

Uwaga kierowcy! Zamknięcie ul. Rostockiej w Szczecinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy! Zamknięcie ul. Rostockiej w Szczecinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości