Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przy Wałach Chrobrego w Szczecinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przy Wałach Chrobrego w Szczecinie Mimo wcześniejszych informacji kierowcy nadal gubią się, próbując wjechać w pobliże obchodów Dni Morza. Część ulic jest zamknięta. Inaczej pojedziemy na ul. Jana z Kolna oraz na ulicach sąsiadujących z Wałami Chrobrego. Bardzo ważna informacja - dziś w nocy będzie zamknięta Trasa Zamkowa.

Obowiązujące zmiany trwać będą do niedzieli, a niekiedy i dłużej. Zgromadzonego sprzętu nie da się bowiem wywieźć jednej nocy.

Ul. Zbożowa, ul. Bulwar Gdyński, ul. Nabrzeże Starówka, Łasztownia – zamknięte dla ruchu będą do wtorku 14 czerwca 2011 r. do godz. 5 rano.

Ul. Wały Chrobrego, ul. Jarowita, ul. Wawelska (na odcinku od ul. Jarowita do ul. Wały Chrobrego), ul. Zygmunta Starego, ul. Henryka Pobożnego (na odcinku od ul. Z. Starego do ul. Szczerbcowej) oraz ul. Szczerbcowa (na odcinku od ul. H. Pobożnego do ul. Wały Chrobrego) – zamknięte do poniedziałku 13 czerwca do godz. 5 rano.    

Ul. Jana z Kolna i Nabrzeże Wieleckie (ciąg ulic od ul. Kapitańskiej do ul. Wyszyńskiego), ul. Komandorska, ul. Admiralska - zamknięte do poniedziałku 13 czerwca do godz. 5 rano.

Trasa Zamkowa (prawy pas w kierunku Centrum) – niedostępny dla ruchu do niedzieli 12 czerwca do godz. 7 rano.

Trasa Zamkowa będzie dziś całkowicie wyłączona z ruchu do niedzieli 12 czerwca do godz. 0.30 w nocy. Stąd bowiem będą startowały ognie sztuczne.

Przeczytaj także o zmianach w komunikacji miejskiej.

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przy Wałach Chrobrego w Szczecinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu przy Wałach Chrobrego w Szczecinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości