Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Uwaga na małopolskie drogi!

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Arkadiusz Ławrywaniec: Jutro, 27 stycznia, w godzinach od 8 do 18 zamknięta dla ruchu zostanie autostrada A4 na odcinku Balice – Brzęczkowice.

Od dziś kierowców korzystających z małopolskich dróg czekają utrudnienia w ruchu. Rozpoczynają się uroczyste obchody 60. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

 

Dzisiaj czasowo zamknięte będą krakowskie ulice: Powiśle, Podzamcze, Straszewskiego, Podwale, Św. Anny, Grodzka, Dominikańska, Bracka i Wiślna.

 Fot. Arkadiusz £awrywaniec: Jutro, 27 stycznia, w godzinach od 8 do 18 zamkniêta dla ruchu zostanie autostrada A4 na odcinku Balice – Brzêczkowice.

Jutro, 27 stycznia, utrudnienia wystąpią w Krakowie na ulicach: 3 Maja, Kościuszki, Salwator, Księcia Józefa, Mirowskiej, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowo, Szpitalnej oraz na Południowym Autostradowym Obejściu Krakowa (od węzła Mirowskiego do Balic).

W godzinach od 8 do 18 zamknięta dla ruchu zostanie autostrada A4 na odcinku Balice – Brzęczkowice.

 

Trudności w ruchu wystąpią także w Oświęcimiu na ulicach: Krakowskiej, Konopnickiej, Wyzwolenia, Leszczyńskiej, Męczeństwa Narodów, Ofiar Faszyzmu i Kombatantów.

 

Informacje o zmianach w organizacji ruchu drogowego w Małopolsce dostępne są również w na stronach małopolskiej policji: http://www.malopolska.policja.gov.pl/

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości