Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga na znaki! Straż Miejska karała mandatami

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga na znaki! Straż Miejska karała mandatami Strażnicy miejscy karali we wtorek kierowców, którzy lekceważyli znaki na remontowanej drodze.

Chodzi o odcinek ul. BoWiD w rejonie ośrodka ruchu drogowego. - Tam trwa remont, który z uwagi na warunki pogodowe został przerwany - mówi Piotr Simiński, komendant Straży Miejskiej w Koszalinie.

- I choć prace nie są prowadzone, to obowiązuje w tym miejscu zakaz ruchu. Kierowcy lekceważą znak i wjeżdżają tam - jedni, aby zaparkować auto niedaleko ZORD, inni, żeby przejechać dalej. A tam jest naprawdę niebezpiecznie.

Dzień wcześniej samochód prowadzony przez kobietę zawiesił się w tym miejscu - tam jest 30 - 40 - centymetrowy uskok, który został przykryty śniegiem. Kierowcy mają do dyspozycji objazd przez ul. Strefową.

We wtorek kilku kierowców zostało w tym miejscu ukaranych przez strażników miejskich. - To strefa zakazu ruchu, a więc mamy prawo interweniować i karać - wyjaśnia komendant.

Trzech kierowców dostało po 100 zł mandatu i po 5 punktów karnych. Dwóch innych zostało ukaranych za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

Uwaga na znaki! Straż Miejska karała mandatami
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga na znaki! Straż Miejska karała mandatami

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości