Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga! Przy Kaskadzie znowu pojedziemy inaczej

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga! Przy Kaskadzie znowu pojedziemy inaczej Kierowcy! Od dzisiaj czekają nas kolejne zmiany w okolicach budowanej Kaskady w Szczecinie. Zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Obrońców Stalingradu z ul. Śląską. Będzie możliwość wyjazdu od strony ul. Więckowskiego.

Już dzisiaj udostępniona dla kierowców zostanie ul. Obrońców Stalingradu pomiędzy ul. Śląską a ul. Wojciecha (jeden kierunek ruchu) oraz ul. Wojciecha pomiędzy ul. Obrońców Stalingradu a ul. Jagiellońską. Dzięki tym zmianom możliwy będzie przejazd w jednym kierunku ruchu od Placu Zwycięstwa do ul. Jagiellońskiej.

- Na początku lipca rozpocznie się przebudowa torowiska tramwajowego w al. Niepodległości na odcinku od ul. Bogurodzicy do Bramy Portowej - mówi Dariusz Wołoszczuk ze szczecińskiego magistratu. - Również na początku lipca ruch pojazdów na remontowanym odcinku al. Niepodległości przełożony zostanie na wyremontowane jezdnie tuż przy budynku Kaskady. Rozpocznie się remont pozostałej części jezdni. Także w tym miesiącu przebudowany zostanie Plac Żołnierza Polskiego. Przez około 3 tygodnie będzie nieprzejezdny.

Zmiany na Arkońskiej

Na przełomie lipca i sierpnia przejedziemy skrzyżowaniem al. Wyzwolenia z ul. Słowackiego i Krasińskiego. Zamknięte dla ruchu zostaną natomiast skrzyżowania ul. Krasińskiego z ul. Niemierzyńską i ul. Krasińskiego z ul. Niemcewicza. Na ul. Arkońskiej na odcinku od ul. Bułgarskiej do ul. Wojciechowskiego wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu.

Pojedziemy nową obwodnicą

Zmiany czekają też na budowie V etapu Obwodnicy Śródmiejskiej. Na ul. Chopina, na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. Sportowej ruch odbywał się będzie po tymczasowej drodze. Mieszkańcy Osiedla Arkońskiego (ul. Zakole) do ul. Łabędziej dojeżdżać będą nowym fragmentem obwodnicy.

Uwaga! Przy Kaskadzie znowu pojedziemy inaczej
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga! Przy Kaskadzie znowu pojedziemy inaczej

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości