Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Uwaga! Ulica Racławicka w Koszalinie zamknięta! Celnicy świętują

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Uwaga! Ulica Racławicka w Koszalinie zamknięta! Celnicy świętują Dzisiaj wielkie święto u celników. Otwierają siedzibę w Koszalinie. Z tego powodu na trzy godziny zostanie zamknięta część ul. Racławickiej.

Przy ul. Racławickiej 3 – 5 działa teraz nowa siedziba Urzędu Celnego. Biura zostały przeniesione z ul. Przemysłowej (tam nadal został oddział, gdzie załatwia się sprawy dotyczące m.in. kupna aut za granicą). Dzisiaj siedziba przy Racławickiej zostanie otwarta z wielką pompą. Tak wielką, że spory fragment ulicy zostanie zamknięty. W godz. 11 – 14 kierowcy nie będą wpuszczani na ul. Racławicką na odcinku od Andersa do wjazdu do starostwa. Do starostwa i urzędu pracy będzie możliwy dojazd od strony ul. Stawisińskiego.

Skąd taki pomysł, by paraliżować ruch w centrum miasta? – Zaplanowaliśmy udział orkiestry w uroczystości – mówi Monika Woźniak-Lewandowska, rzecznik Izby Celnej w Szczecinie.

 – Poza tym, z uwagi na brak placu przy urzędzie, uroczystość będzie zorganizowana na ulicy przy siedzibie naszego urzędu. Stąd konieczność zamknięcia jej odcinka. Z góry przepraszamy za utrudnienia, liczymy na wyrozumiałość ze strony kierowców. Ma być naprawdę uroczyście, z apelem, przemówieniami, przecinaniem wstęgi. Do tego będą przyznawane awanse.

– Takie okazje mamy dwa razy do roku: teraz z okazji Międzynarodowego Dnia Celnictwa i we wrześniu z okazji Dnia Służby Celnej – wyjaśnia rzecznik. – Spodziewamy się, że po godz. 13 część oficjalna powinna być zakończona i wówczas ruch zostanie przywrócony na normalnych zasadach.

Uwaga! Ulica Racławicka w Koszalinie zamknięta! Celnicy świętują
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Uwaga! Ulica Racławicka w Koszalinie zamknięta! Celnicy świętują

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości