Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Volkswagen Golf Kate Middleton wystawiony na sprzedaż

Data publikacji: Autor: (red) źródło: Mototarget

Fot. ebay.co.uk Od czasu ceremonii zaślubin Kate Middleton i księcia Williama para nowożeńców jest jednym z ulubionych tematów prasy plotkarskiej. Dzięki temu, niektórzy mogą zarobić na tym „szale medialnym” dużo pieniędzy.
Od czasu ceremonii zaślubin Kate Middleton i księcia Williama para nowożeńców jest jednym z ulubionych tematów prasy plotkarskiej. Dzięki temu, niektórzy mogą zarobić na tym „szale medialnym” dużo pieniędzy.

Fot. ebay.co.uk Pewien Brytyjczyk o imieniu Sonny odkupił w 2009 roku od brata Kate Middleton niebieskiego Volkswagena Golfa, za którego zapłacił wówczas 1 400 funtów (około 1 600 euro). „Kiedy zorientowałem się po wpisach w dokumentach, że pierwszym właścicielem mojego Golfa była Catherine Middleton nie mogłem powstrzymać emocji,” przyznaje Sonny.

CZYTAJ TAKŻE

Auto Karola Wojtyły na sprzedaż

Ducati Diavel dla księcia Williama


Teraz młody Brytyjczyk wierzy, że uda mu się sprzedać „arystokratycznego” Golfa z dużym zyskiem, w związku z czym samochód właśnie trafił na aukcję eBay w cenie wywoławczej 20 000 funtów.

Co ciekawe, Sonny znalazł w samochodzie parę srebrnych spinek do mankietu należących prawdopodobnie do brata Kate Middleton lub samego księcia Williama, które początkowo również chciał wystawić na aukcję, jednak po pewnym czasie stwierdził, że lepiej będzie odesłać je rodzinie Middleton.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości