Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37024 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Volkswagen Golf Sportsvan w wydaniu R-Line

Data publikacji: Autor: (mm)

Zdecydowano się zmienić zderzaki oraz powiększono wloty powietrza. Na osłonie chłodnicy oraz nakładach na progi pojawiło się logo R-Line. Opcjonalnie można się zdecydować na 17 - lub 18-calowe felgi / Fot. Volkswagen Volkswagen Golf Sportsvan doczekał się pakietu modyfikacji R-Line. Jakie dodatki zdecydowano się dołożyć, aby nadać mu bardziej sportowego charakteru?

Zdecydowano się zmienić zderzaki oraz powiększono wloty powietrza. Na osłonie chłodnicy oraz nakładach na progi pojawiło się logo R-Line. Opcjonalnie można się zdecydować na 17 - lub 18-calowe felgi / Fot. Volkswagen Auto zostało zmienione pod względem stylistycznym, a żadne modyfikacje techniczne w tym przypadku nie zostały przewidziane.

Zdecydowano się zmienić zderzaki oraz powiększono wloty powietrza. Na osłonie chłodnicy oraz nakładach na progi pojawiło się logo R-Line. Opcjonalnie można zdecydować się na 17 - lub 18-calowe felgi.

Zobacz także: Ferrari GTC4Lusso. Model FF po zmianach

Zmiany nie zaszły tylko na zewnątrz. Do dyspozycji jest wielofunkcyjna kierownica. Zadbano również m.in. o stalowe nakładki na pedały. W Niemczech modyfikacje nadwozia wyceniono na 1100 euro, natomiast zmiany we wnętrzu na 700 euro.

Zdecydowano się zmienić zderzaki oraz powiększono wloty powietrza. Na osłonie chłodnicy oraz nakładach na progi pojawiło się logo R-Line. Opcjonalnie można się zdecydować na 17 - lub 18-calowe felgi / Fot. Volkswagen

Zdecydowano się zmienić zderzaki oraz powiększono wloty powietrza. Na osłonie chłodnicy oraz nakładach na progi pojawiło się logo R-Line. Opcjonalnie można się zdecydować na 17 - lub 18-calowe felgi / Fot. Volkswagen

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Volkswagen Golf zdjęcia

Volkswagen Golf dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Volkswagen Golf opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Volkswagen Golf Cena

Części dla marki Volkswagen

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

608 zł