Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Volkswagen Passat Alltrack - połączenie kombi i SUV-a (ZDJĘCIA)

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Volkswagen Passat Alltrack - połączenie kombi i SUV-a (ZDJĘCIA) Passat z większym prześwitem, napędem na obie osie i terenowymi ambicjami pojawi się w sprzedaży wiosną przyszłego roku.

Menadżerowie Volkswagena stawiają na wewnętrzną konkurencję. O nowych klientów chcą powalczyć terenową wersją Volkswagena Passata. Pomysł na ten samochód jest żywcem wzięty z Audi Allroad.

Zobacz też: Volkswagen Passat Alltrack - zdjęcia

Nowa wersja zbierającego dobre opinie VW Passata B7 będzie oferowana jako kombi i powinna dobrze sprawdzać się w lekkim terenie oraz np. przy holowaniu przyczepy. Ma także zachować zalety rodzinnego kombi. Volkswagen Passat Alltrack zwykłego Passata Variant różni się nowymi zderzakami oraz poszerzonymi nadkolami i progami. Ma też dobre kąty rampowe i natarcia oraz zwiększony prześwit.

Zobacz też: Testujemy: Volkswagen Passat B7

Volkswagen Passat Alltrack będzie oferowany do wyboru - z dwoma silnikami benzynowymi z bezpośrednim wtryskiem i turbodoładowaniem (TSI) o mocy 160 KM i 210 KM oraz dwoma silnikami wysokoprężnymi, również z bezpośrednim wtryskiem (TDI) 140 KM i 170 KM.

Najmocniejsze wersje VW Passata Alltrack – TDI 170 KM i TSI 210 KM – będą seryjnie wyposażone w stały napęd na wszystkie koła 4MOTION i dwusprzęgłową przekładnię (DSG). Dla VW Passata Alltrack z silnikiem TDI 140 KM napęd na wszystkie koła będzie oferowany opcjonalnie.

Zobacz też: Testujemy: Volkswagen Passat CC

Premiera Volkswagena Passata Alltrack jest planowana na początek grudnia podczas salonu motoryzacyjnego w Tokio. Wtedy poznamy pierwsze opinie na temat tego samochodu. Do sprzedaży niemieckie kombi w nowej wersji trafi wiosną 2012 r.

Volkswagen Passat Alltrack - połączenie kombi i SUV-a (ZDJĘCIA)
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Volkswagen Passat Alltrack - połączenie kombi i SUV-a (ZDJĘCIA)

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości