Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Volkswagen Passat. W USA bez wersji z TDI

Data publikacji: Autor: (kr)

Volkswagen milczy na razie w kwestii Passatów z silnikami TDI. W ofercie - przynajmniej na razie - nie ma ani jednej jednostki Diesla / Fot. Volkswagen W amerykańskich salonach Volkswagena pojawia się właśnie odświeżony Passat. Nie wiadomo jednak co z wersją z silnikami wysokoprężnymi - producent na razie milczy na ten temat.

Volkswagen milczy na razie w kwestii Passatów z silnikami TDI. W ofercie - przynajmniej na razie - nie ma ani jednej jednostki Diesla / Fot. VolkswagenCennik obejmuje tylko samochody z jednostkami benzynowymi. Ofertę rozpoczyna kosztująca 22 440 dolarów wersja standardowa, której napędem zajmuje się 1.8-litrowy silnik TSI. Klienci, którzy zdecydują się na tę odmianę, będą mieli do dyspozycji 170 KM mocy i 249 Nm momentu obrotowego.

O tym się mówi: Robert Lewandowski w TOP 10 najdroższych piłkarzy świata!

Głodni większych wrażeń mogą wybrać jednostkę 3.6 litra, dostarczającą 280 KM i 350 Nm. Cena takiego modelu zaczyna się od 36 835 dolarów. Wyposażenie standardowe obejmuje m.in. skrzynię automatyczną o sześciu przełożeniach. Na liście opcji znajduje się m.in. pakiet R-Line oraz cała paleta systemów bezpieczeństwa.

Volkswagen milczy na razie w kwestii aut z silnikami TDI. W ofercie - przynajmniej na razie - nie ma ani jednej jednostki Diesla.

Volkswagen milczy na razie w kwestii Passatów z silnikami TDI. W ofercie - przynajmniej na razie - nie ma ani jednej jednostki Diesla / Fot. Volkswagen

Volkswagen milczy na razie w kwestii Passatów z silnikami TDI. W ofercie - przynajmniej na razie - nie ma ani jednej jednostki Diesla / Fot. Volkswagen

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • S-Klasa (gość)

    dziadostwo od germańców nie warte złamanego centa !!!

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości