Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37437 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Volkswagen. Pierwsze szkice nowego Caddy. Wkrótce premiera

Data publikacji: Autor: Wojciech Frelichowski

Caddy jako lekki samochód dostawczy zyska sportowy charakter, dzięki zmianie swojego kształtu. Fot. Volkswagen Volkswagen opublikował pierwsze szkice nowego Caddy. Według zapowiedzi producenta wersja finalna auta zostanie zaprezentowana w lutym 2020 roku.

Pojawiły się właśnie wstępne szkice odkrywające jak może od 2020 wyglądać nowy Volkswagen Caddy. Producent podkreśla, że w nowym modelu nie ma śruby, która pozostałaby nietknięta. Niemiecki koncern ma ambicje, aby przyszłoroczny Caddy by wzorem w segmencie A samochodów dostawczych i rodzinnych minivanów.

Ujawnione projekty pokazują, że przyszły rok będzie nowym otwarciem dla małego modelu vana z rodziny samochodów dostawczych marki Volkswagen. Szkice pokazują możliwe konfiguracje: wszystko inne, ale wciąż o dużej ładowności i dużej różnorodności, co zawsze czyniło model Caddy atrakcyjnym dla klientów.

Caddy jako lekki samochód dostawczy zyska sportowy charakter, dzięki zmianie swojego kształtu. Wskazuje na to lekko pochylona linia dachu, powiększonej tylnej szyby, dużych obszarów bocznych, większych kół i węższej atrapy chłodnicy, na której znajdzie się większe logo marki.

Zobacz także: Jakimi pojazdami można jeździć mając prawo jazdy kategorii B?

Stylistyczne nowości to również m.in. bardziej pionowo usytuowane, smukłe światła LED z tyłu pojazdu (które pojawią się również w osobowej wersji modelu). Wstępne szkice samochodu pokazują także powiększoną tylną szybę (co stanowi istotny walor dla wersji osobowej) oraz większe koła.

Zgodnie z życzeniami użytkowników dostawcze wersje nowego Caddy będą wyposażone w tylną klapę z opcją uchylnych drzwi tylnych.

Producent uważa, że w przyszłości więcej klientów uprawiających sport i zwolenników aktywnego wypoczynku uzna Caddy’ego za interesującą, praktyczną alternatywę.

Obie wersje nowego Caddy – miejski van dostawczy i rodzinny minivan – po raz pierwszy zostaną zaprezentowane na początku 2020 roku.

Skoda. Prezentacja gamy SUV-ów: Kodiaq, Kamiq i Karoq

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Drogo (gość)

    Taki trochę potwór

  • codi (gość)

    To ma być auto praktyczne a nie futurystyczne, za wygląd się będzie płaciło. Proace jest pojemniejszy szczególnie w trasach i przy licznej rodzinie, ta cecha jest dużym plusem

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Volkswagen Caddy zdjęcia

Volkswagen Caddy dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Volkswagen Caddy opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Volkswagen Caddy Cena

Części dla marki Volkswagen

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

608 zł