Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39044 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Volvo V90. Szwedzka nowość

Data publikacji: Autor: (mm)

Szwedzka nowość najpierw zostanie pokazany na prezentacji w Szwecji, a następnie pojawi się na marcowym salonie samochodowym w Genewie / Fot. Volvo Kombi najpierw zostanie pokazane na prezentacji w Szwecji, a następnie pojawi się na marcowym salonie samochodowym w Genewie. Jak się prezentuje?

Szwedzka nowość najpierw zostanie pokazany na prezentacji w Szwecji, a następnie pojawi się na marcowym salonie samochodowym w Genewie / Fot. Volvo Volvo S90 zadebiutowało pod koniec 2015 roku. Poinformowano, że auto doczeka się również odmiany kombi. W stosunku do limuzyny pojazd posiada inaczej zaprojektowany tył, z charakterystycznie ciągnącymi się lampami po całym słupku C. Powiększono bagażnik i uniesiono do góry klapę.

Zobacz także: Opel Ampera-e. Pierwsze zdjęcia nowości

V90 zastąpi dotychczas produkowane duże kombi Volvo V70. Wiadomo, że pod maskę trafią silniki 4-cylindrowe zasilane benzyną oraz olejem napędowym. Na bardziej szczegółowe informacje musimy jednak jeszcze poczekać do 18 lutego. 

Volvo V90 oficjalnie zadebiutuje przed szerszą publicznością podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie odbywającego się w dniach od 3 do 13 marca.

Szwedzka nowość najpierw zostanie pokazany na prezentacji w Szwecji, a następnie pojawi się na marcowym salonie samochodowym w Genewie / Fot. Volvo

Szwedzka nowość najpierw zostanie pokazany na prezentacji w Szwecji, a następnie pojawi się na marcowym salonie samochodowym w Genewie / Fot. Volvo

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Volvo V90 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Volvo V90 opinie

Oceń swoje auto