Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37582 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Volvo wybrało ambasadora nowego modelu V40

Data publikacji: Autor: (ip)

Volvo V40, Fot: Volvo Dość nietypowo, bo po raz pierwszy w historii na Facebooku, Volvo wybrało ambasadora nowego Volvo V40. Zwycięzcą został Jakub Jodłowski, który przez 3 miesiące będzie testował nowy model Volvo.

Zadaniem uczestników było przygotowanie kreatywnego filmu, w którym mieli przekonać internautów oraz jury Volvo Auto Polska, Volvo V40, Fot: Volvoże to właśnie oni powinni zostać nowym ambasadorem Volvo.

Jednogłośnie przez internautów oraz jury jako zwycięski film wybrano pracę Jakuba Jodłowskiego, pt. „Dzień z życia”. W tymże filmie przedstawił swoją pasję do Volvo i wspinaczki. Zwycięzca zamienił swojego Volvo 480 na nowe Volvo V40.

Zaskoczył nas profesjonalizm i pomysłowość filmów przygotowanych przez użytkowników. Na nowego ambasadora modelu Volvo, postanowiliśmy wybrać Jakuba Jodłowskiego, ponieważ pokazał w nim w bardzo oryginalny sposób swoją pasję do naszej marki. Dodatkowo zdecydowaliśmy się przyznać dwie nagrody specjalne – tygodniowe testy nowego Volvo V40 dla Remigiusza Rąpały i Szymona Kuriaty. Ich filmy były jednymi z najlepszym pod względem jakości – powiedział Łukasz Wójcik, Communication Manager z Volvo Auto Polska.

Nagrodzono również uczestników, którzy zajęli miejsca od 2-20. Osoby te otrzymały nagrody rzeczowe z kolekcji gadżetów nowego Volvo V40.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • opoka

  Bardzo fajna inicjatywa, co chwilę Volvo jakieś konkursy dla swoich klientów i fanów marki ogłasza, mam nadzieję, że w jakimś konkursie będzie możliwość wygrania Volvo XC60, albo chociaż możliwości przetestowania. Super auto

 • Winston (gość)

  jako ambasadora Volvo wybrało także żeglarza który wystartuje w jednych z większych i trudniejszych regat - dostał on XC60, a Volvo zostało patronem/sponsorem jego jachtu

 • lodre

  Świetna nagroda. Chętnie przetestowałbym nowe v40.

 • Winston (gość)

  za nie pogardziłbym żadnym z tej dwójki - XC60 i V40 ;)

 • Jules (gość)

  wybrany ambasador prowadzi swojego bloga http://volvov40trip.climb.pl/ - mozna się przekonać jaka jest jego opinia np. na temat nowego V40

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Volvo V40 zdjęcia

Volvo V40 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Volvo V40 opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Volvo V40 Cena

Części dla marki Volvo

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

899 zł