Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

VW Golf Kate Middleton do kupienia na portalu aukcyjnym!

Data publikacji: Autor: Karol Biela

VW Golf Kate Middleton do kupienia na portalu aukcyjnym! Do 24 lipca można licytować VW Golfa z 2001, który wcześniej należał do... Kate Middleton, obecnej żony księcia Williama.

Od czasu ceremonii zaślubin Kate Middleton i księcia Williama - następcy tronu Wielkie Brytanii - para nowożeńców jest jednym z ulubionych tematów prasy plotkarskiej. Dzięki temu niektórzy mogą zarobić na tym „szale medialnym” dużo pieniędzy.

Pewien Brytyjczyk o imieniu Sonny odkupił w 2009 roku od brata Kate Middleton niebieskiego Volkswagena Golfa z silnikiem benzynowym 1.4, za którego zapłacił wówczas 1 400 funtów (około 1 600 euro).

- Kiedy zorientowałem się po wpisach w dokumentach, że pierwszym właścicielem mojego Golfa była Catherine Middleton nie mogłem powstrzymać emocji - przyznaje Sonny.

Teraz młody Brytyjczyk wierzy, że uda mu się sprzedać arystokratycznego Volkswagena Golfa z dużym zyskiem, w związku z czym samochód właśnie trafił na aukcję eBay w cenie wywoławczej 20 000 funtów.

Obecnie kwota wylicytowana przez internautów osiągnęła poziom 25 100 funtów (ponad 115 tys. złotych).

Volkswagen Golf, który należał kiedyś do obecnej małżonki księcia Williama, to trzydrzwiowe auto wyprodukowane w 2001 roku napędzane silnikiem benzynowym o pojemności 1390 ccm.

Co ciekawe wyposażenie auta nie jest najbogatsze, gdyż np. boczne szyby w drzwiach są opuszczane na korbkę, a tapicerka nie jest ze skóry - fotele są obite standardowym materiałem.

Obecny właściciel Golfa znalazł w samochodzie parę srebrnych spinek do mankietu należących prawdopodobnie do brata Kate Middleton lub samego księcia Williama, które początkowo również chciał wystawić na aukcję, jednak po pewnym czasie stwierdził, że lepiej będzie odesłać je rodzinie Middleton.

VW Golf Kate Middleton do kupienia na portalu aukcyjnym!
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

VW Golf Kate Middleton do kupienia na portalu aukcyjnym!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości