Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

W drodze na ćwierćfinał. Francuski Łącznik Outlanderem przemierza Lazurowe Wybrzeże

Data publikacji: Autor: Redakcja

Fot. Gol24.pl W czwartek Polska zmierzy się z Portugalią w ćwierćfinale Euro 2016. W drodze na to spotkanie Francuski Łącznik przemierza Lazurowe Wybrzeże. Zobaczcie wideo!

Przed czwartkowym meczem Polacy mają przynajmniej jedną przewagę nad Portugalczykami. Naszym sprzymierzeńcem może okazać się... murawa stadionu Velodrome. Ale nie chodzi tylko o to, że piłkarze Adama Nawałki grali już przed tygodniem na chyba najbardziej efektownym obiekcie piłkarskim we Francji (1:0 z Ukrainą) i wiedzą, czego się mogą spodziewać. Od tamtego czasu murawa, mimo częściowej wymiany, ciągle jest w fatalnym stanie. Jednak tym razem może się to obrócić na naszą korzyść, bo bardziej powinna zyskać na tym drużyna, która częściej będzie się bronić i szukać okazji do szybkiego kontrataku. Czyli najpewniej Polska.

Nastawienie w obydwu drużynach jest różne – Polacy są głodni sukcesu jak nigdy w ostatnich trzech dekadach. Szansa awansu do półfinału zdarza się pierwszy raz w naszej historii występów w Euro. Portugalia jest na innym biegunie. To jedyna ekipa, która w ostatnich sześciu edycjach, od 1996 roku, awansowała przynajmniej do ćwierćfinału europejskiego czempionatu. Nigdy jednak nie doszła na sam szczyt i teraz, gdy nie pokazuje wielkiego futbolu, tym bardziej nie wzbudza przerażenia wśród polskich piłkarzy. Szacunek – tak, bojaźń – nie. 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości