Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

W Kielcach odbędzie się wystawa branży budownictwa drogowego

Data publikacji: Autor: Karol Biela

W Kielcach odbędzie się wystawa branży budownictwa drogowego Wkrótce w Kielcach wystawa branży budownictwa drogowego. Będą dynamiczne pokazy maszyn i cenne nagrody.

Pokazy dynamiczne ciężkiego sprzętu, konkurs operatorów maszyn z nagrodami, profesjonalne instruktaże i giełdę pracy gwarantują organizatorzy rozpoczynających się w środę, 14 maja, w Kielcach targów Autostrada-Polska, Maszbud, Rotra oraz Traffic-Expo-Til z branży budownictwa i infrastruktury drogowej. Wystawa potrwa do soboty, 17 maja.

W tym roku szczególny nacisk położony został na pokazy ciężkiego sprzętu. Będą one towarzyszyć imprezie podczas wszystkich targowych dni.

Zobacz też: Dzień Otwarty w Laboratorium Drogowym w Kielcach 

W ramach MASZBUDU odbędzie się także Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych pod patronatem Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Każdy, kto ma uprawnienia operatorskie klasy III może wziąć udział w zmaganiach i wygrać między innymi sprzęt AGD i RTV. Konkurs odbędzie się 15, 16 i 17 maja. Zadania polegać będą na przekłuwaniu balonów ostrym narzędziem umieszczonym w łyżce koparki, ustawianiu pojemników z wodą tak, by nie uronić ani kropli czy też slalomie na niełatwej trasie. Emocje gwarantowane!

Każdego dnia targów MASZBUD pod okiem doświadczonego technika będzie można przejść profesjonalny instruktaż użytkowania wytaczarek. Zaprasza na nie światowy lider w produkcji przenośnych wytaczarko–napawarek Supercombinata - włoska firma Elsa. Uczestnictwo w warsztatach poświadczone zostanie certyfikatem przygotowanym przez firmę.

Przez cztery targowe dni w pawilonie G będzie działała Giełda Ofert Pracy, zarówno dla szukających zatrudnienia w branży budownictwa drogowego, jak i dla firm, które oferują zatrudnienie. W czasie giełdy będzie można zdobyć informacje na temat aktualnych ofert pracy, praktyk i staży oraz procesu rekrutacyjnego.

Ważne:

Ceny biletów: normalny: 20 złotych, ulgowy: 5 złotych. Godziny otwarcia: środa,14 maja: 10-17, czwartek, 15 maja: 10-17, piątek, 16 maja: 10-15, sobota, 17 maja: 10-15 (MASZBUD).

Marzena SMORĘDA 

smoreda@echodnia.eu

W Kielcach odbędzie się wystawa branży budownictwa drogowego
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

W Kielcach odbędzie się wystawa branży budownictwa drogowego

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości