Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

W promocji z gazem

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. Toyota

Nie wszyscy producenci przewidują montaż instalacji gazowej do oferowanych przez siebie aut. W wielu przypadkach jej założenie równoznaczne jest z utratą gwarancji. Inaczej jest w Toyocie. Fot. Toyota

 

W ramach najnowszej promocji do sprzedawanego w polskich salonach modelu Land Cruiser oferowana jest gratis instalacja gazowa z sekwencyjnym wtryskiem gazu. Wyposażane są w nią wersje z 4-litrowym silnikiem benzynowym V6 o mocy 250 KM. Zamiast instalacji klienci mogą wybrać system DVD z ekranem zamontowanym w podsufitce oraz palm-top z mapą Polski i planami miast.

 

Promocja Toyoty dotyczy także modeli Avensis i Yaris. Kupując do końca roku Avensisa  można nabyć zestaw kina samochodowego, przenośny komputer, palm-top z nawigacją lub po prostu zestaw kół zimowych. Do Yarisa w wersji Blue, MMT i 1.0 (trzydrzwiowa wersja Luna) dodawane są pakiety „Lato” (klimatyzacja i alarm) lub „Zima” (opony, alarm i lakier metalizowany). W pozostałych wersjach za niewielką dopłatą proponowane są: klimatyzacja w wersji „Polaris”, preferencyjny kredyt w opcji „Kredyt”, alarm, czujniki cofania oraz centralny zamek w opcji „Cobra”.  

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości