Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

W weekend XIV Słupskie Forum Motoryzacji

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

W weekend XIV Słupskie Forum Motoryzacji W dniach 4-5 czerwca słupski oddział Naczelnej Organizacji Technicznej organizuje XIV Słupskie Forum Motoryzacji.

Głównym punktem tej imprezy będzie wystawa samochodów na placu Zwycięstwa w Słupsku.

Udział w wystawie zgłosiło kilkanaście firm sprzedających samochody. Według zapowiedzi organizatorów, przed słupskim ratuszem będzie można obejrzeć ponad 100 modeli samochodów różnych marek.

W pierwszy dzień wystawy, 4 czerwca, otwarcie wystawy dla zwiedzających nastąpi o godz. 10. Przed ratuszem będzie można zobaczyć nie tylko samochody. Swój punkt będzie mieć Centrum Kształcenia Praktycznego, na którym bezpłatnie będzie można przeprowadzić diagnostykę samochodu.

Atrakcją drugiego dnia (5 czerwca) Forum Motoryzacji, który również rozpocznie się o godz. 10, będzie pokaz ratownictwa drogowego zaprezentowany przez strażaków z komendy Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku (godz. 13).

W przeddzień wystawy, 3 czerwca, odbędzie się konferencja naukowo-techniczna pod hasłem "Innowacje w motoryzacji na rzecz ochrony środowiska”. Dyskusja rozpocznie się o godz. 9.30 w sali 212 ratusza miejskiego.

W weekend XIV Słupskie Forum Motoryzacji
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

W weekend XIV Słupskie Forum Motoryzacji

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości