Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody!

Data publikacji:

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody! Serwis regioMoto.pl i „Gazeta Lubuska” zapraszają na wirtualne targi motoryzacyjne. Pod adresem www.targi.regiomoto.pl można sprawdzić ofertę kilkunastu firm samochodowych.

Wirtualne targi motoryzacyjne „Gazety Lubuskiej” i regioMoto.pl potrwają od 7 do 19 lutego. Pod adresem www.targi.regiomoto.pl można sprawdzić szczegółową ofertę kilkunastu dealerów, serwisów, ubezpieczycieli i kredytodawców. Można także zadać pytania pracownikom tych firm i porozmawiać na czacie z innymi uczestnikami targów.

Odwiedzający wirtualne targi mogą też wygrać nagrody. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.targi.regiomoto.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Czy wirtualne targi motoryzacyjne są potrzebne? I dlaczego?”). Autorzy najciekawszych odpowiedzi dostaną upominki od regioMoto.pl:
- 15 paczek (skrobaczka do szyb, odmrażacz do szyb, odmrażacz do zamków, zapach do samochodu, płyn do mycia felg i kołpaków),
- 10 paczek (długopis i latarka).

Zapraszamy także kolejnych wystawców, którzy chcą się pojawić na targach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Krzysztofem Krawczykiem z „Gazety Lubuskiej”: 519 503 779.

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody!
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości