Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody

Data publikacji: Autor: promocja

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody Serwis regioMoto.pl i „Nowa Trybuna Opolska” zapraszają na wirtualne targi motoryzacyjne pod adresem www.targi.regiomoto.pl. Ich uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody - m.in. samochody na weekend.

Wirtualne targi motoryzacyjne „Nowej Trybuny Opolskiej” i regioMoto.pl potrwają od 13 do 24 marca. W specjalnym serwisie internetowym - www.targi.regiomoto.pl - będzie można sprawdzić szczegółową ofertę kilkunastu dealerów, serwisów, ubezpieczycieli i kredytodawców. Będzie można także zadać pytania pracownikom tych firm i porozmawiać na czacie z innymi uczestnikami targów.

Uczestnicy targów będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród nich znajdą się weekendowe jazdy samochodami Chevrolet Cruze, Opel Combo i Suzuki Grand Vitara. Trzech zwycięzców dostanie po jednym z nich do dyspozycji na dowolny weekend w maju. Samochody udostępni dealer Janus i Rusnak Auto-Salon Sp. z o.o. Aby wygrać te nagrody, wystarczy wymyślić hasło promujące jedno z tych aut i wysłać je za pomocą formularza kontaktowego na www.targi.regiomoto.pl.

W konkursach sms-owych na www.targi.regiomoto.pl będzie też można wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Opolu, książki i gadżety.

Specjalnie na Wirtualne targi "Nowej Trybuny Opolskiej: i regioMoto.pl promocje przygotowali dealerzy aut: J&R Auto-Salon Sp. z o.o, Auto Center Szic, Auto Tim Janeczko Sp. Z o.o.

Zapraszamy wystawców, którzy chcą się pojawić na targach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Zofią Anlauf z „Nowej Trybuny Opolskiej”: 519 503 779.

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wejdź na wirtualne targi motoryzacyjne i wygraj nagrody

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości