Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Weź terenówkę

Data publikacji: Autor: mw

fot. mw Chcesz spróbować samochodu terenowego, a nie masz pieniędzy by go kupić? Nie przejmuj się.

Chcesz spróbować samochodu terenowego, a nie masz pieniędzy by g o kupić? Nie przejmuj się. Zawsze możesz wypożyczyć takie auto na jeden dzień.

 

fot. mw Pojazdy off-roadowe pojawiły się w wypożyczalniach. O ile za granicami Polski takie samochody w ofertach firm użyczających cztery kółka to normalność, o tyle nad Wisłą jest to zupełna nowość. Nie znajdziemy ich u światowych gigantów działających w Polsce, ale - tu niespodzianka - na takie auto trafić możemy w firmie w Krakowie.

 

- Decyzję podjęliśmy po badaniu rynku, które wykazało, że jest zainteresowanie tym typem aut - mówi Hubert Laszczyk dyrektor Express Rent a Car. - Spodziewamy się, że najczęstszymi klientami będą firmy z branży budowlanej oraz osoby prywatne, którym samochód będzie służył do weekendowych ucieczek z miasta.

 

Terenowe Suzuki cieszą się w Polsce dużą popularnością dlatego też zdecydowano się na Grand Vitary. Jest to klasyczna terenówka z karoserią osadzoną na ramie, napędem na cztery koła i reduktorem. Ryzyko uszkodzeń mechanicznych w przypadku samochodów terenowych jest dość duże, dlatego wypożyczający przechodzą krótkie szkolenie 4x4. Dzięki temu można bezpiecznie i bezstresowo korzystać z przyjemności jazdy w terenie, a o to przecież chodzi.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości