Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wielki zlot fanów Porsche w Lublinie już w weekend

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Wielki zlot fanów Porsche w Lublinie już w weekend Blisko 60 Porsche przyjedzie w piątek do Lublina na coroczny zlot. Będzie to otwarcie sezonu 2012. W planach są m.in. pokaz na placu Zamkowym i próby na torze oraz w Ułężu.

Zlot rozpocznie się w piątek o godz. 15 na placu Zamkowym w Lublinie. Na godz. 17 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy.

– Pierwsze próby sportowe zaczną się o 17:30 na Torze Lublin, gdzie załogi będą rywalizować w widowiskowych przejazdach – mówi Beata Stachurska, rzecznik Automobilklubu Lubelskiego.

Druga, sobotnia część zlotu jest zaplanowana w Moto Park Ułęż. – Tam od 10 do 15 rozegrane zostaną próby zręcznościowe na płycie lotniska oraz rajd turystyczny. Natomiast na 17:30 zaplanowaliśmy paradę Porsche ulicami Lublina i przejazd na rynek starego miasta. Tam zaparkujemy na dwie godziny, tak aby mieszkańcy naszego miasta mogli dokładnie obejrzeć legendy motoryzacji – dodaje Beata Stachurska.

W związku z planowaną paradą Porsche Club Poland w sobotę, od 17 do 17:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w rejonie ulic: al. Warszawska, al. Racławickie, Krakowskie Przedmieście, Kapucyńska, Bernardyńska, Wyszyńskiego, Królewska, Lubartowska.

Paweł Puzio

Wielki zlot fanów Porsche w Lublinie już w weekend
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wielki zlot fanów Porsche w Lublinie już w weekend

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości