Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Wiosenne ściganie na Torze Lublin

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Wiosenne ściganie na Torze Lublin Automobilklub Chełmski organizuje w najbliższą niedzielę, 13 marca, RallySprint o Puchar Auto Euro, który odbędzie się na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Zbiórka uczestników o godz. 12. Impreza będzie 5. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach.

Zawody są otwarte dla wszystkich chętnych. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Na uczestników czeka pięć prób z pomiarem czasu poprzedzonych kilkoma przejazdami zapoznawczymi, a dla chętnych będą jeszcze przejazdy po uroczystości zakończenia imprezy.

Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w pięciu klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm, powyżej 2000 ccm oraz Profi, w której wystartują kierowcy z licencjami oraz dysponujący przygotowanymi do sportu samochodami.

Przygotowano sympatyczne nagrody dla wszystkich startujących pań. Tradycyjnie będą też upominki, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy będą obecni podczas ceremonii zakończenia rallysprintu.

(p.p.)

Wiosenne ściganie na Torze Lublin
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wiosenne ściganie na Torze Lublin

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości