Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

„Wiosna w lutym” - akcja serwisowa Suzuki

Data publikacji: Autor: Karol Biela

„Wiosna w lutym” - akcja serwisowa Suzuki Bezpłatny transport, tańsze części i akcesoria oraz blokada koła z alarmem gratis dla każdego, kto w lutym zdecyduje się na serwis w warsztacie Suzuki.

Od 1 lutego w autoryzowanych stacjach obsługi Suzuki na terenie całej Polski trwać będzie specjalna akcja serwisowa „Wiosna w lutym”.

Promocję zaplanowano na cały miesiąc, ale pojazdy umówione do serwisu w lutym będą mogły być obsłużone do 15 marca 2012 roku.

W czasie akcji serwisowej klient otrzyma rabat w wysokości 20% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi pojazdu, a także 15-procentowy rabat na oryginalne akcesoria Suzuki.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zlecenie przez klienta naprawy, tudzież przeglądu na kwotę min 300 złotych netto.

Zobacz też: Suzuki GS 500 F - nie tylko dla początkujących

Dodatkowo każdy klient może liczyć to, iż autoryzowany serwis w miarę możliwości i w obszarze swojego działania bezpłatnie odbierze i dostarczy po wykonanej usłudze pojazd do klienta.

Poza tym każdy motocykl i quad Suzuki, który zawita do polskiego serwisu tej marki zostanie bezpłatnie doposażony w blokadę koła z alarmem marki Xena.

Fot. Suzuki

„Wiosna w lutym” - akcja serwisowa Suzuki
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

„Wiosna w lutym” - akcja serwisowa Suzuki

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości