Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wirtualny salon Opla. Auto wybierzesz bez wychodzenia z domu

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Opel Opel, w związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemii oraz zaleceniami władz dotyczącymi ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid-19, uruchomił Wirtualny Salon Opla, poprzez który klienci mogą zapoznać się z bieżącą ofertą niemieckiej marki bez wychodzenia z domu oraz skontaktować się z konsultantami za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i narzędzi online.

W Wirtualnym Salonie Opla marka prezentuje aktualną ofertę, a klienci mogą wybrać interesujący ich model korzystając z wyszukiwarki samochodów dostępnych od ręki. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych programów promocyjnych na wybrane modele oraz atrakcyjnych form finansowania.

Udostępnione narzędzia pozwalają na zdalny kontakt z konsultantami wybranego autoryzowanego salonu marki Opel oraz zapoznać się z samochodem bez potrzeby wychodzenia z domu. Konsultanci odpowiedzą na pytania oraz pomogą w zakupie samochodu. Mogą oni również w zdalny sposób zaprezentować samochód m.in. za pomocą aplikacji takich jak Messenger, Skype czy WhatsApp. Ponadto w celu ułatwienia kontaktu, już wkrótce na stronie firmowej marki Opel będzie można skorzystać z wyszukiwarki konsultantów.  

Zobacz także: Skoda Octavia vs Toyota Corolla. Pojedynek w segmencie C

Jednocześnie, aby zapewnić mobilność wszystkim osobom, dla których jest to konieczne oraz umożliwić im bezpieczne przemieszczanie się, do ich dyspozycji pozostają otwarte autoryzowane serwisy marki Opel, oferując klientom usługi posprzedażne. Szczególnie ważne jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania pojazdów dostarczających leki i żywność, a także umożliwiających mobilność personelu medycznego.

W autoryzowanych serwisach wprowadzono niezbędne środki ostrożności oraz dodatkowe procedury higieniczne. Klienci punktów serwisowych mogą umówić wizytę online oraz, w większości punktów, zamówić usługi serwisowe door–to-door.

Zobacz także: Taki jest Opel Corsa szóstej generacji.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości